OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE Uroczystość Trójcy Przenajświętszej
W czwartek Uroczystość Bożego Ciała. Po Mszy św. o 12.00 wyruszymy z procesją do 4 ołtarzy umieszczonych w miejscach jak w latach ubiegłych. Pierwszy przy kopcu i figurze Matki Bożej, przygotowuje wspólnota Galiea, drugi w bramie szkoły, przygotowują Strażacy, trzeci przy przychodni, rodzice i dzieci Pierwszokomunijne i czwarty w bramie posesji Leśna 1, przygotowuje Domowy Kościół. Zachęcamy wszystkich do licznego udziału. Kwiaty dla bielanek można zostawić w kruchcie po lewej stronie od wejścia.
W piątek odwiedziny chorych od godziny 9.00, od 17.00 spowiedź z racji I piątku miesiąca.
W sobotę nabożeństwo adoracyjne od godziny 16.30.
W piątek nie ma postu. Dla wszystkich na terenie Archidiecezji Warszawskiej, arcybiskup Adrian udzielił dyspensy zachęcając korzystających z dyspensy by ofiarowali dowolną modlitwę według intencji Ojca Świętego.