- Rozpoczęliśmy Adwent, czas przygotowania do uroczystości Bożego Narodzenia i powtórnego przyjścia Chrystusa na końcu czasów. Roraty w tygodniu o godzinie 7:00. Zachęcamy do udziału w tej drodze adwentowej z Maryją.
- W opłatki wigilijne będzie można zaopatrzyć się w niedziele Adwentu w zakrystii, po Mszach św. NAtomiast w tygodniu po Mszach św. w zakrystii i kancelarii.
- Po Mszach św. w niedziele w zakrystii, a w tygodniu w kancelarii można zamawiać intencje Mszy św. na pierwsze półrocze 2026 roku.
- W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek i pierwszy piątek miesiąca.
- W piątek odwiedziny chorych od godziny 9:00 i spowiedź z racji pierwszego piątku od godziny 17:00
- W sobotę z racji I soboty miesiąca nabożeństwo adoracyjne od godziny 16:30.